Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
