Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
