Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
