Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.8) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: User name
bs: Korisničko ime
