Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: User email
uk: Електронна пошта користувача

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Visibility Condition
uk: Умова видимості

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
