Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: User name
az: İstifadəçi adı
