Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: User name
gl: Nome de usuario

en: User email
gl: Correo-e do usuario
