Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: User name
he: שם משתמש
