Tax Number (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Number
he: מספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Configuration
he: הגדרות

en: Spanish
he: ספרדית

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום
