Tax Number (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Number
ku: ژمارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: About
ku: دەربارە
