Tax Number (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: About
te: గురించి
