Tax Number (1.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Number
ta: எண்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: No placeholder
ta: கொள்ளிடம் இல்லை
