Tax Number (1.0.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Configuration
et: Seadistus

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: No placeholder
et: Placeholder puudub
