Tax Number (1.0.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Number
hi: संख्या

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: No placeholder
hi: कोई प्लेसहोल्डर नहीं
