Taxonomy Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: Node types to include or exclude
pt: Tipos de conteúdo para incluir ou excluir

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Examples:
pt: Exemplos:
