Taxonomy Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Include
ja: 含む

en: Exclude
ja: 除外

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Examples:
ja: 例:
