Taxonomy Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Home breadcrumb text
nl: Broodkruimel-tekst voor Home

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: mysite >> term >> term
nl: mijnsite >> term >> term

en: home >> vocabulary >> term >> term
nl: home >> woordenlijst >> term >> term

en: vocabulary >> term >> term
nl: woordenlijst >> term >> term
