Taxonomy Breadcrumb (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Include or exclude the following node types
fr: Inclure ou exclure les types de nœuds suivants

en: Include
fr: Inclure

en: Exclude
fr: Exclure

en: Node types to include or exclude
fr: Types de nœuds à inclure ou exclure

en: Breadcrumb path (taxonomy_breadcrumb)
fr: Chemin du fil d'Ariane (taxonomy_breadcrumb)

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Examples:
fr: Exemples :
