Taxonomy Breadcrumb (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Examples:
it: Esempi:
