Taxonomy Entity Index (8.x-1.16) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Display type
eu: Bistaratu mota
