Taxonomy Entity Index (8.x-1.18) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Types
bs: Tipovi

en: Depth
bs: Dubina

en: Settings
bs: Postavke

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: Link this field to its term page
bs: Linkaj ovo polje na stranicu njegovog izraza

en: Limit terms by vocabulary
bs: Ograniči izraze po riječniku
