Taxonomy Entity Index (8.x-1.18) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Types
lv: Veidi

en: Depth
lv: Dziļums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Link this field to its term page
lv: Saistīt šo lauku ar tā terminu lapu

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas
