Taxonomy Entity Index (8.x-1.19) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Types
ca: Tipus

en: Depth
ca: Profunditat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Separator
ca: Separador

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: terms
ca: termes

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Link this field to its term page
ca: Enllaça aquest camp a la seva pàgina de terme

en: Limit terms by vocabulary
ca: Limita els termes per vocabulari

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
ca: Mostra contingut si té els termes de taxonomia seleccionats o els fills dels termes seleccionats. A causa de la complexitat addicional, això té menys opcions que les versions sense profunditat.

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Taxonomy term ID
ca: Identificador de terme de taxonomia

en: Taxonomy language
ca: Llengua de la taxonomia
