Taxonomy Entity Index (8.x-1.19) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Types
el: Τύποι

en: Depth
el: Βάθος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
