Taxonomy Entity Index (8.x-1.19) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Types
ta: வகைகள்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Display type
ta: காட்சி வகை
