Taxonomy Entity Index (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Types
he: סוגים

en: Depth
he: עומק

en: Settings
he: הגדרות

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Separator
he: מפריד

en: Vocabulary
he: מילון

en: Terms
he: מונחים

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים
