Taxonomy Enum (1.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Reference
el: Αναφορά

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Appears in: @bundles.
el: Εμφανίζεται σε: @bundles.

en: @label referenced from @field_name
el: @label αναφερόμενο από @field_name

en: @entity using @field_name
el: @entity που χρησιμοποιεί @field_name
