Taxonomy Enum (1.1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Reference
gl: Referencia

en: About
gl: Información

en: Appears in: @bundles.
gl: Aparece en @bundles.
