Taxonomy Enum (1.1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Features
lt: Savybės

en: Reference
lt: Nuoroda

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
