Taxonomy Enum (1.1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Features
ja: フィーチャー

en: Reference
ja: 参照

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Appears in: @bundles.
ja: 使用: @bundles

en: @label referenced from @field_name
ja: @field_nameから参照されている@label

en: @entity using @field_name
ja: @field_name を使用している @entity

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
ja: 各 @entity を @label にセットされた @field_name に関連付ける。
