Taxonomy Enum (1.1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Reference
sk: Referencia

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
sk: Prepojiť každú položku @entity s nastaveným @field_name na @label.
