Taxonomy Enum (1.1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Features
sv: Funktioner

en: Reference
sv: Referens

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Appears in: @bundles.
sv: Förekommer i: @bundles.

en: @entity using @field_name
sv: @entity använder @field_name
