Taxonomy Fast Import (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: updated
fr: mis à jour

en: created
fr: créé

en: Import
fr: Importer

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: Create
fr: Créer

en: Overwrite
fr: Écraser

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
fr: Une erreur est survenue lors de l'opération @operation avec les arguments : @args

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
