Taxonomy Fast Import (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: created
ml: സൃഷ്ടിച്ചു

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ
