Taxonomy Fast Import (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: Import
nl: Importeren

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Create
nl: Aanmaken

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van @operation met argumenten: @args
