Taxonomy Fast Import (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Create
ta: உருவாக்குக
