Taxonomy Fast Import (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Create
te: సృష్టించు
