Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: updated
hy: թարմացում

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Vocabulary
hy: Բառարան
