Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: updated
af: opgedateer

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Create
af: Skep

en: Vocabulary
af: Woordeskat
