Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: updated
ar: التحديث

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Create
ar: أنشئ

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Overwrite
ar: كتابة فوق

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
