Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: updated
ast: anováu

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Create
ast: Crear

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
