Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: updated
az: yeniləndi

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Create
az: Yaradıldı

en: Vocabulary
az: Lüğət
