Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Create
be: Стварыць

en: Vocabulary
be: Слоўнік
