Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
