Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Create
ca: Crea

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Machine Name
ca: Nom màquina
