Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: updated
cs: aktualizováno

en: Name
cs: Jméno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Machine Name
cs: Strojový název
