Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: updated
cy: wedi ei ddiweddaru

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Create
cy: Creu

en: Vocabulary
cy: Geirfa
