Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Create
da: Opret

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Overwrite
da: Overskriv

en: Machine Name
da: Maskinnavn
