Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Create
el: Δημιουργία

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο
