Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Create
eo: Kreu
